Slide background

Anıtur Kartal Yetkili Acentesi

Anıtur Kartal

Anıtur Kartal Yetkili Acentesi Bayser Turizm.

Uçak Bileti & Otel

Anı Tur Olarak Almış Olduğunuz Otel Turunun Ulaşımlarınıda Acentemizden Satın Alabilirsiniz. 

Açık Adres ;

Kordonboyu mh. Ankara cd. No:87/C KArtal İstanbul . ( Şeker Bank Karşısı )

Tel : 0216 306 1095

Tel : 0216 488 9 888

AnıTur Kartal Youtube

Anıtur Kartal Merkez Acentesi

Kartal Anıtur Yetkili Acentesi

Bayser Turizm olarak 2009 yılı ile müşterilerimize altarnatif seyahat paketleri sunmaktayız . Anıtur Kartal yetkili acentesi olmamız ve Tüm dünya uçakbiletlerini düzenlememiz müşterilerimize en ekonomik tatil ve ulaşımı sağlamaktayız . 

 

Tercih Edilenler

AnıTur
Uçak Bileti
Otobüs Bileti
Hızlı Tren Bileti

AnıTur Kartal Tarihçe

  • Kuruluş

    2009 yılında kurulduğumuz ilk günden itibaren kesintisiz hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz Pegasus ,Anadolujet,THY,Atlasjet,Borajet,Sunexpress ve Bütün Yurtdışı uçakbileti hizmetlerimiz dışında Anıtur Kartal yetliki acentesi olmamız sayesinde anıtur un sunduğu zengin otel yelpazesindeki bütün tur ve otellerin satış hizmetini vermekteyiz.

  • Çalışma Şeklimiz

    Kurulduğumuz günden beri Kalite & Hız çalışmarımızda özen gösterdiğimiz iki unsur oldu. Sizlere Daha iyi hizmet verebilmek için Rutin Anıtur Bünyesinde Seminer info toplantılarına katılarak Alıcağınız otel veya kültür turlarını artıları ve eksilerini görme şansımız oluyor ve sizlerin sorularınıza en doğru cevabı vermeye çalışıyoruz .

  • Ödeme Türleri

    Beğendiğiniz otel,kültür turu veya yurtdışı turlarını Anıtur Kartal yetkili acentesi olduğumuzdan , Anıtur un sunduğğu bütün taksitli veya nakit kampanyalarından yararlanmanızı sağlıyoruz .

Bizi 7 / 24 Arıyabilirsiniz.